Family, piknik

Każdy rodzic, w momencie gdy na świat przychodzi jego dziecko dostaje od niego wielki pakiet uznania. Absolutnie każdy rodzic jest dla swojego dziecka autorytetem. Jest osobą, która dba i pomaga w osiągnięciu zamierzonych celów. Jednocześnie uśmiech dziecka jest dla rodzica największą nagrodą.

Sami jesteśmy rodzicami i wiemy o tym doskonale. Dlatego podczas organizowanych przez nas zabaw dla najmłodszych, jest to dla nas CEL główny. Jednocześnie jesteśmy gotowi zachęcić i zaciekawić dzieci na tyle, aby uświadomiły sobie jaki potencjał nieograniczonej kreatywności w nich drzemie. Dlatego nie ważne czy organizujemy imprezę dla kilkorga dzieci, czy jest to piknik dla dzieci z całego miasta – wciąż najważniejszy jest CEL.

– IMPREZY URODZINOWE – Zajmujemy się kompleksową organizacją przyjęć okolicznościowych. Zapewniamy atrakcje wg gustu i potrzeb klientów. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju atrakcje dmuchane, gry i zabawy edukacyjne i zręcznościowe,pierwsze spotkanie z sztuką jeździecką
– PIKNIKI RODZINNE (PLENEROWE) – Mamy doświadczenie w organizowaniu imprez zarówno dla dzieci, jak i dla ich opiekunów. Wydarzenia przez nas organizowane obfitują w atrakcje dostosowane do każdego wieku i zainteresowań. Nasze imprezy uświetniają znane i lubiane osobowości medialne. W trakcie tego rodzaju imprez prócz atrakcji i niezbędnego sprzętu dbamy również o zaplecze medyczne.
– SPLATMASTER – To nic innego jak paintball dla dzieci. Wykorzystujemy tu sprzęt o mniejszej sile i wadze, specjalnie przystosowany dla najmłodszych. Jest to szczególnie popularna rozrywka dla dzieci zainspirowanych rozrywką rodziców.
– WATERPAINTBALL – Zabawa pistoletami strzelającymi strumieniami wody. To doskonałe urozmaicenie wszelkiego rodzaju imprez odbywających się w upalne dni.
– Pływanie RC – przyjemność bycia kapitanem zdalnie sterowanych motorówek i żaglówek.