Military, ziemia

Okazuje się, że nikt nie wie, ile dokładnie lat liczy Ziemia. Człowiek nie dowiedział się o niej wszystkiego, nie wie nawet dokładnie jakie skarby kryje. Wie natomiast jak korzystać z dobrodziejstw natury i czerpać radość z rozrywek w jej otoczeniu.
Pierwsze rajdy po górach z plecakiem, mocno zasznurowanymi butami i drobnymi w kieszeni na powrót odbyliśmy już w latach 80-tych. Bagaż doświadczeń zdobywanych w trakcie każdej z wypraw, wiedza i apetyt na więcej spowodowały, że chcemy dzielić się naszą pasją z innymi, uwrażliwiać ich na otaczający świat i udowadniać, że móc to chcieć.

W naszej ofercie znajdują się spacery po górach, spływy kajakowe, ale także rajdy przeprawowe dla prawdziwych koneserów przygód. Zestaw ten zadowoli zarówno początkujących jak i bardzo wymagających fanów przygód. Osoby, którym ekstremalnych wrażeń będzie wciąż za mało – będą mogły wziąć udział w grach militarnych z wykorzystaniem sprzętu do paintballa, ASG oraz sprzętu wojskowego – niezapomniane wrażenia gwarantowane.

– PAINTBALL – Gra zespołowa polegająca na prowadzeniu pozorowanej walki, przy użyciu markerów napędzanych sprężonym powietrzem. Dysponujemy dwoma specjalnie przygotowanymi do tego terenami. (przeszkody naturalne). Nad tego typu rozgrywkami zawsze czuwają profesjonalni gracze PLP (Polskiej Ligi Paintballowej)
– SPEEDBALL – Sportowa odmiana paintballa. Gra odbywa się na polu z dmuchanych przeszkód, pod bacznym okiem graczy, z jedynej w województwie świętokrzyskim, drużyny Speedballowej działającej przy PLP. Rozgrywki te są idealnym rozwiązaniem na turnieje i współzawodnictwo.
– ASG (Action Star Games) – Walka na dokładnie odwzorowanym polu walki, z wykorzystaniem umundurowania oraz replik broni. Team Brav współpracuje przy organizacji jednej z największych tego typu imprez w Polsce – „Misja Afganistan”
– GRY MILITARNE – Zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami naszych klientów, zajmujemy się organizacją gier scenariuszowych, wykorzystując do tego sprzęt militarny. Zabawy wzbogacamy o szkolenia taktyczne i survivalowe.