VIP

Koń to niezwykłe stworzenie które mimo swej długiej przyjaźni do dziś przez człowieka nie zostało do końca odkryte. Koń potrafi być przyjacielem dziecka, pomocnikiem powożącego i jako jedyne zwierzę na świecie dla człowieka jest w sporcie partnerem doskonałym.
Potęga konia w galopie pokazuje nam jaka siła wydobywa się z każdego z nas. Jego ruch opanowany przez człowieka w siodle daje harmonię siły, pokory i zrozumienia się nawzajem.

Instruktorzy Brav od ponad 20 lat zagłębiają się w tajniki jeździectwa, aby Państwa spotkanie z końmi było bezpieczne i niezapomniane. Chcemy aby każdy kto chociaż raz spróbuje tej przygody będzie chciał do niej wracać…

Wynikiem Naszej długoletniej pasji jest możliwość zaprezentowania Państwu
pierwszego spotkania z jeździectwem. Pod okiem naszych instruktorów organizujemy zapoznanie się z tajnikami jeździectwa dla dzieci i dorosłych
Pokaz ujeżdżenia utrzymany w klimacie Klasycznej Szkoły Jazdy. Harmonia jeźdźca z koniem w wyjątkowej oprawie łączącym przepiękną muzykę oraz taniec, wieczorami światło oraz dodatkowe efekty wprowadzą publiczność w niesamowitą atmosferę.
Przejazdy Bryczką i Saniami w klimacie Gór Świętokrzyskich zabierzemy Was w niezapomnianą podróż zarówno latem jak i zimą – niezależnie od pory dnia czy nocy przy świetle pochodni i góralską herbatą,przygodami podczas podróży i postojem przy ognisku.
Powożenie zaprzęgiem to doznanie równie ekstremalne jak i trudne ale jednocześnie dostarczające niezapomnianych wrażeń i umiejętności, wywołujące niezwykłe poczucie panowania nad bezapelacyjnie i imponująco silnymi zwierzętami. Powożenie to nauka opanowania żywiołów która wzmocni uczucie pokonania każdej trudności.